Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O nás

Dovolte nám představit naší psí smečku a podělit se s Vámi o to, jak se žije se čtyřmi psi v rodinném domku.    Ve zkratce s jedním psem je zábava, ale se třemi to už je pořádná psina. A někdy si člověk říká, že už je toho tak akorát, ale když je vidíte, jak se šťastně honí po zahradě nebo jak se kamarádsky pošťuchují a přetahují o hračky, to jsou chvilky štěstí, které Vám nikdo nevezme. A když se k Vám potom večer přitulí na pohovce znavení a šťastní, ten pocit klidu se přenese i na Vás. Samozřejmě radost z úspěchů na výstavách, zdravá a dobře odchovaná štěňátka, to vše za ty starosti a práci stojí. Protože pokud chcete kvalitní chov, není to jen starost o pejsky, musíte se zaměřit také na genetiku, aby štěňátka byla opravdu kvalitní.
Naši pejskové žijí s námi v domě, kde jsme bývalý dětský pokoj předělali na psí pokojík. Samozřejmě, když jsme doma, jsou pohromadě s námi.Je toho daleko víc, ale zpět k naší smečce.
    Naše první fenka je Zorinka Fortuna Běchovic a pořídili jsme si ji v roce 2012 spíš jako mazlíka, potom jsme zkusili několik výstav, kde byla výborná a my byli lapeni.Já si vlastně plním dětský sen, Nelly - jak jí říkáme - jsme uchovnili a po dvou letech nám dala první vrh krásných štěňátek.
    V roce 2013 jsme si pořídili krásné štěňátko pejska O'Manneken Yasco z Podchotucí-nyní již champion Německa.
Náš poslední benjamínek Blanche Miss Pampwi z Podchotucí je 8 měsíců a již má první pohár v dorostu.
Bichoni mají tu výhodu, že nelínají - lidově se jim říká "plyšáci"- jsou vhodní pro alergiky. Jsou to velice roztomilí psíci, kamarádští, přizpůsobivý, přirozeně poslušní a vnímaví, vhodní k dětem i jiným domácím mazlíčkům.
Pokud nemáte doma "výstaváka", nebudete mít s Bišonkem moc práce.Ale jako každý pes potřebuje občas vyčesat odumřelé chlupy a dát pozor aby se Vám "nezacuckal". Je také dobré krmit kvalitním krmivem, což se projeví na srsti i kondici psa.
    Co pro nás naše smečka znamená? V našem věku, kdy má člověk tendenci lenivět, to s naší smečkou nepřipadá v úvahu, deprese neznáme, nemáme čas na malicherné hádky. 
Místo na dovolené jezdíme po celé Evropě s pejsky a jejich obytnou dodávkou na výstavy, poznáváme města a jejich výstaviště a podobně "postižené" lidičky a jsme šťastní a neměnili bychom za nic na světě.

TOPlist